Ivan Hoffman
Politika proměnila Havla z pacifisty v militaristu, z idealisty v pragmatika
Ivan Hoffman
Stavět, anebo bořit?
Ivan Hoffman
Válka volným stylem
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Nabídka půjčky!!! Nabídka půjčky!!! Nabídka půjčky!!!
Dobrý den, Potřebujete půjčku s nízkou úrokovou sazbou 2%? Byla vám banka odepřena půjčka, protože nemáte žádné zajištění nebo špatný úvěr? Jste unaveni z bankovního stresu? Pokud potřebujete další finanční prostředky na dlouhodobé a krátkodobé půjčky od 10 000 Kč do 80 000 000 Kč, pak jste na správném místě kontaktujte nás na e-mailu: alicjaskowroska@outlook.com
Pracovala som v prostredí, kde sa tie „chytáky“ na ľudí celé roky pripravovali a neveriacky točila hlavou s jedinou myšlienkou: nie, nie ľudia nie sú takí hlúpi aby im na to skočili.
Celé je to habaďúra ako sa ľuďom dostať do hlavy. Von to ale pôjde tažšie. (Myslím …odvykačka)
Platí to pre malých aj veľkých. Je to šité na mieru malým deťom, mládeži aj podnikateľom, ktorí si dnes „v pohode“ brumkajú, že jak im ten biznis ale ide…
Horšie ako „operácia“ C-19!!
„Je asi jen otázkou času, kdy vědci zjistí, že chytré telefony nelezou na mozek pouze dětem, ale také dospělým.“
– taká náhodička : V okruhu mojich známych sa NEDALI NAPICHAŤ mRNA „vakcínou“ iba štyria ľudia – minimálne (a vôbec) nepoužívajúci smradfón. Ostatní smradfónisti sa poctivo dali napichnúť, a dnes už je jeden mŕtvy a dvaja s poriadnymi zdravotnými problémami.
Moc hezké, trefné..Teď ještě, co těm puberťákům my rodiče můžeme nabídnout, když jim ty kouzelné skříňky sebereme…
Autor TAKEJTO otázky by nemal mať ŽIADNE deti, ba ani mačiatka.
Téma „zakazování mobilů“ dětem sleduji a jsem zvědavý, k čemu to povede, jestli je šance dotáhnout to k nějakým výsledkům Co se týče toho, že mladí lidé nechtějí brát telefon. tu studii jsem také zachytil a celkem ani nebylo co studovat, vidí to každý. Mladí mezi sebou v mobilu komunikují palcem, tedy příchozí hovor na 99 % znená prudícího rodiče, prarodiče, učitele.. Prostě něhoho, kdo vás jen otravuje, nebo po vás dokonce něco chce. Já bych to na jejich mïstě taky nebral.
Vynikající! Myslím, že daň z blbosti by do státní kasy přinesla víc peněz než daň z rozumu. 🙂
A jde banky v Česku a Slovensku. či Evropě či světě! Tak postupně krachují bankrotují, a či snižují pobočky ,jen tají a tak civilisté přicházejí o peníze či přesunuly do poslední banky než zavřou. Nad vele zrádci bankéři zaprodaný temným démonům mimozemským Kabula. A éterickým démonům. A Aliance světla říkají ve skutečnosti lidské rody super padouši, jen v sobě lásku dobro přátelství a pozitivní emoce a spravedlnost, a čest, a lidskost a stinové ho ducha pod kontrolou ego. A chybí vzdělání a duchu úrovni a eterice a pozitivní barvy a tony hudby. A všeho stvořitelé všeho pozitivního. A soucit či slitování. A charakter a spolupráce mezi lidský my světy či exotický my světy vesmíru Kjupo galaxie. A proč stím nepřišly 19 století za Nicolaj tesla byl či od 60 letá od Keneddyho prezidenta. A državy vesnice kulaté domy ze zahradou ze studna my vody a další a udělaly z civilistů zločince padouchy. Jsou nevinný lidé zneužitý démony. Jako zvířata v lese či horách a v oceánu. A chybí poctivost a důvěra a věrnost pozitivním věcem. A nejsou zákony dárci šerifové .
Výborný a výstižný článek. Ztotožňuji se s příspěvkem paní Mirky, zejména s větou „Kdo mě nikdy nezklame je Martina Kocánová a její hosté.“ Je to tak, děkuji Martině za její práci a její vysokou profesionalitu.
Pan Hofman má velkou pravdu. Je mi líto budoucnosti mých vnuček a pravnoučat. Mám chytrý telefon, je mi 79 let, ale upozornění, která mi chodí na telefon jsou jen hloupé reklamy. Telefon zvoní zpravidla kolem poledne s nabídkou nepotřebného a pochybného zboží. Když závolám na firmu, kde se chci něco zeptat na infolince nebo potřebuji poradit, převezme mne automat, který informuje, že všichni operátoři jsou obsazení. A po delší době se vypnou a musíte volat znovu. Možnost informovat ředitele neexistuje, protože jeho felefonní číslo nikdo nezná. Kdo mě nikdy nezklame je Martina Kociánová a její hosté. Přeji Vám pevné zdraví, Martinko a opatrujte.
Většina těch otravných zpráv se dá zakázat. Podržíte na zprávě prst a objeví se nabídka, kde jde zpravidla posuvníkem vypnout položku „Zobrazovat upozornění“. Ale nesmíte si to vypnout u aplikace, od které jinak upozornění chcete.
Jenže těch, kdo posílají reklamy je mnoho, není jich jen pár, které vypnete a máte klid. Navíc to u některých funguje jen pár týdnů, nebo měsíc a začnou znovu. V lepším případě.
Chytrý telefon ovšem bude povinný. Banky například už dnes vyžadují potvrzení k internetovému přístupu mobilem. úřady se za čas přidají s povinnou aplikací.