Ivan Hoffman
Politika proměnila Havla z pacifisty v militaristu, z idealisty v pragmatika
Ivan Hoffman
Stavět, anebo bořit?
Ivan Hoffman
Válka volným stylem
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Ladislav Větvička
No vidite. A pak, že cesta Pepka Vyskoče alias Velkeho ruksaka byla uplně na hovno. Nebyla. Dostal medajlu.
Ladislav Větvička
Pevně doufám, že se za dva roky nezbavíme české koruny, nýbrž Petra Pavla
Ladislav Větvička
Ostatně soudím, že EU ve své lisabonské podobě musí být zničena!
Ladislav Větvička
Absence urgence pro nás může být fatální a mám obavy, že přes všechnu rétoriku tak skrz reálné skutky máme absenci té urgence
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 33 812 Kč Děkujeme vám!
Moc hezká definice „standardního politika“ typu Petra Fialy (a vlastně všech členů vlády):
„Někteří populisté, kteří vzbudí u lidí naději, že udělají to, kvůli čemu byli zvoleni, se po zvolení chovají jako standardní politici, kteří se necítí vázáni tím, čím pouze ošálili naivní důvěřivé voliče“.
Máte naprostou pravdu. To co předváděli vládní soudruzi před volbami, byl populismus nejhrubšího zrna. A co předvádí nyní je už jenom k pláči. Ale do voleb určitě něco vymyslí a posílí, vlastně posunou demokracii tím správným směrem
Sláva Rodu 2. ledna jejich 2025. https://www.youtube.com/watch?v=biOaB5NLAnw. Československo. A eu parlament Brusel Satanistická umělá inteligence a androidi, kyborokové a hologramy, kvantové počítače a lidské klony a muž a žena a autority a nejsou živý jen mluví počítač na dálku vysílačem, a temné zla Kabala Despace a národy člověk otroci nemají žádná práva a mohou dělat cokoliv je napadne a agendou 2030 . WHO a z civilistů udělají borky z nanosondy a star treku nová generace a Yojgers, a 2 androidi a Kyborky jen duch člověka přebívat ale tělo ovládat nebude a a 3 v metrix v počítači filmu Nijo . A 1 ty další budou super vojáci a budou dobít jiné civilizace, a 1 označení domů FEMA korporací démonickou temnotou zla. Apsultní číré zlo. Zelené Gren Dal reset. A vše digitální . A a domu vesnice a mála města a velko města vás popraví zastřelí a ty další koncentrační tábor Fema tak plynem zabijí. A kde globalisty G7 po světě, A otrok , a planetární přeměna planety a vegetace stromy keře atd plodiny a voda pitná pryč, a v mega městě a giga městě bude jen voda kontaminovaná, toxiny budou zabíjet buňky v těle a blokovat myšlení a u měst větrné elektrárny a solární elektrárny nic víc a digitální peníze a Birgs skupina jiné otroctví používají kryté satanistické peníze. A državy vesnice a kulaté domy ze zahradou studna my vody a zemědělskou půdou a podnikání a farmaření a další věci. A žádný lživý tisk a žádná zrádná armáda či kontra rozvědka a je zákon pravidla pozitivní.
Jé Radek!
Neměl jste nejakou dlouhou dovolenou? A jak jste na tom s populismem? Asi nic pro sprostý lid, bať? 🙂
Co chce lid mají zastupitelé respektovat. Populismus je tedy naprosto v pořádku. Měli bychom spíše nalézt výraz pro to, co nechce lid. Napadá mne elitarismus. Takže populisti versus elitaři?
„Co chce lid mají zastupitelé respektovat. “
– presne tak.
Problém nastane v momente, keď sa dá otázka :
KTORÝ lid sa má respektovať ? V českom štáte má lid 10 milionov, v SK 5 milionov.A každý má iné požiadavky. Chudobní chcú peniaze bohatých, ale bohatí sú proti.
Populizmus je presne rovnaké slovo k ničomu, ako slovo demokracia.
Pan Hofman hovorí o howne.
Chudých je většina, ovšem často zůstanou doma, nebo volí proti svým zájmům. Naproti tomu bohatí své zájmy pečlivě hájí, proto jsou bohatí:)