Petr Žantovský
S covidovou tyranií a kšeftem se novináři neodvážili polemizovat
Petr Žantovský
Přijeli soudruzi z (bruselského) kraje
22.2.2025
Petr Žantovský
Bejvalo hezko v penzionu Česko
16.10.2024
Větičky Ladika Větvičky
Ladislav Větvička
Šéf henleinovských lančmítů nás nazval zaostalými elementy slovanského nacionalismu
Ladislav Větvička
Okamurův „chirurg z dovozu” se zhmotnil a pokoušel se na ulici nožem odoperovat jednomu Britovi jeho hlavu od těla
Ladislav Větvička
Z kouření se postupem let stala chudinská záležitost a všechno, co je potěšením obyčejných chudých lidí, musí být zničeno
Ladislav Větvička
PePa s IQ107 znesvětil jedno z nejsvatějších míst Moravy
Ladislav Větvička
Od politika se chce, aby lidi bavil. Bavičem je i chaot, který si protiřečí v každé větě, notorický lhář, cynik bez zábran, fanatik anebo agresivní psychopat
Ladislav Větvička
Babiš není zlý a my všichni bychom si přáli, aby byl mnohem zlejší.
Bez vás to nepůjde
Podpořte nás prosím
Podpořte svobodu slova
ZDE Částka, potřebná na provoz
v červnu: 137 000 Kč
V červnu jste nás podpořili částkou: 64 815 Kč Děkujeme vám!
Nevím o čem pan King doopravdy snil. Byl to politik, ti otevření a pravdomluvní nebývají. Ale rovnost lidí je něco co Amerika nikdy nepoznala. Konec diskriminace tam nikdy nenastal, jen se vždy překlopila k pozitivní diskriminaci, tedy zvýhodňování. To automaticky znamená znevýhodňování, tedy diskriminaci těch druhých. Je jedno, jestli se to týká černochů, homosexuálů, nebo bohatých. Rovnost mají v USA jen v ústavě, která je ovšem jen cárem papíru, kterého si sice váží, ale nikdy se ho nedrželi. A situace se nijak nelepší, naopak. Nyní jsou nejvíce diskriminováni cizinci, zvláště Jihoameričané, kterým je upíráno ústavní právo všech lidí v USA na spravedlivý soudní proces. Jaká horší diskriminace může být, když vás tam vůbec nepovažují za člověka?
Pokud jde o předchozí vládu pana Babiše, nebyla podle mého názoru o nic lepší, než vláda pana Sobotky.
“ ale to, o čem snil, se přes všechno relativně rychle v Americe naplnilo.“
ja nevim co pan kouri ale musi to byt pekne silny matros, podle mne umoznit negramotnym hlasovat ve volbach a nemuset prokazat svou totoznost neni dukaz existence demokracie ale jeji pohreb, nota bene umoznit jim volit mezi dvema kridly jedne a teze mafie, to uz je primo demokratura. Pan bude urcite snit dal a casem se probudi s jednou rukou v nocniku.
V naší demokracii je to o tom, že většina voličů chce a hlasuje o to, aby se o ně starali cizí lidé.
Takovou demokracii nechci.
Já taky ne. Proto jsem napsal,že stačí mít demokracii, to ostatní už dokážeme sami. Ale potřebujeme k tomu svobodu a s ní nutně jdoucí odpovědnost. Rozhodovat sami osobě i s rizikem, že se spletu. Ale je to je moje riziko, nemám se na koho vymlouvat .
„jsem napsal,že stačí mít demokracii,“
otazka je pane Zantovsky co za demokracii povazujete, tak zvana zastupitelska demokracie kterou ma vetsina statu nikdy zadna demokracie nebyla a tez nebude, je to pouze parodie a pimperlove divadlo. Vzhledem k tomu ze do politiky jde vsude !! druha cenova kategorie a kazdy je zkorumpovatelny, je primo infantilni verit ze volic muze neco ovlivnit. Pouze prima demokracie jaka je na Islandu nebo tady ve Svycarsku ma sanci fungovat. I tady mame plny parlament koupenych magoru s tim rozdilem ze jejich kompetence muzeme kdykoli omezit a uz nastavenim systemu omezeny jsou. Pokud odhlasuji zakon ktery se nam nelibi, staci sebrat 50000 podpisu a co si lidi odhlasuji to maji. Iniciativou na kterou je potreba 100000 podpisu lze zmenit i ustavu. Jediny problem je ze zkorumpovane medialni zumpe se obcas povede volice ovlivnit a dopadne to spatne, pak ale muze volic kdyz mu to dojde vynadat tomu pitomci ktereho vidi v zrcadle a muze sebrat podpisy znovu a hlasovani se opakuje. Kdyz byl Venca Flaska poprve v Zürichu, sliboval ze to zavede i v CSR, ten zmetek lhal i mezery mezi pismeny.