Zpět

Někerym lidem v Ostravě už začina dochazat, že je vlada zradila

Text 22.2.2024

Česi su hrozni idealisti.

Furt si nesu ochotni připustit, že by ta banda, kera v sučasne době vede brněnsku vladu dočasně zasedajici v Praze, měla fakt v agendě likvidaci prumyslu v Česku.

Zda se, že to někerym Ostravakum pomalu začina dochazat, obzvlaště tym, keři robili v Nove huti Klemeta Gottwalda a později v Nove huti Lančmida Mitala, kera ma dnes vysměšny nazev Liberty.

Přes tři tisice lidi z šesti tisic, keři na koncu loňskeho roka odešlo na nucenu „dovolenku“, se sešlo na demonstraci před hlavni branu Nove huti. Tym třem tisicum, keři na demonstračku nepřišli, už to došlo. Ti, keři přišli, si ještě furt namluvaju, že jakasik demonstračka može cosik změnit. Aji je vbrsku čeka nepřijemne prozřeni. Ojebal je stary pan Liberty, ale hlavně vlada, kera nezrobila nic proti likvidačnim cenam energii, ani nic proti temu, že jakysik přivandrovalec chce zlikvidovat fabryku, kera nam zanedluho bude chybět, tajak nam chybi nesmyslně zasypane šachty, v kerych by se fčil dalo těžit, ale už neni jak se do nich dostat.

A tak to ma asi byt.

Dokud nebudu lidi ryt držku v zemi, furt budu mět pocit, že to s nima polityci mysli dobře.

Ladik Větvička, hlasatel Radio Universum, Nova huť Klementa Gottwalda

 

 

 

Všechny příspěvky s Ladislav Větvička

Diskuze:

 1. Ono to začiná docházet některûm lidem i jinde než v té tvé Ostravě, Ládíku. Jenže móóóc pomalu. Tu zlodějinu co tady řádí poslednich 30 let by tenhle národ těžko napravil, i kdyby to už došlo úplně všem 🙁

 2. Ve Francii vlada uzakonila, ze je nelegalni kritizovat mRNA vakciny. Trest je 3 roky vezeni nebo 45 000 euro.

  Zdroj: Russell Brand youtube a https://yournews.com/2024/02/19/2743244/france-implements-controversial-law-targeting-mrna-vaccine-criticism/

  Globalni Rise Egyptskeho boha Schwaba a jeho kruhu z rad „vyvoleneho“ naroda/samovlady je na pochodu. V Mordoru je na pilno – pokacet celou Evropu a USA a vysadit Schwabovu totalitni risi bez hranic (i tech moralnich). Pomalu, beze zbrani a s chladnou jistotou. Za neodpor dostanete misto ve strane, nove tricko z bavlny, ubytovani zdarma a virtualni bryle. Apple vam to poskytne, zatim co vy pro nej budete na oplatku vyrabet cipy. Jidla netreba. Egypstni bohove Schwab, Gates, Apple a ‚vyvoleni‘ Vas nakrmi molekuly a brouky.

  1. Z. totalitarni uchvatitel (Faraon) Schwab chce zakazat domaci mazlicky – hlavne psi a kocky.
   (Hitlera take tenkrat nezamkli v blazinci).

   Zdroj: Redacted (youtube).

 3. „Ti, keři přišli, si ještě furt namluvaju, že jakasik demonstračka može cosik změnit“

  – ale však TO MOŽE zmeniť !!! Ale iba ak by ľudia demonštrovali v den volieb. Starú vládu vykopnúť, a novu nevpustiť. aháááá….. ale kto by staval silnice ??? že jo ??!!

 4. „Ojebal je stary pan Liberty, ale hlavně vlada, kera nezrobila nic proti likvidačnim cenam energii, “

  – Ale noóóó. Pan Větvička krivdí vláde. Vláda toho urobila moc – vypla ruský plyn, posiela elektriku cez nemeckú burzu, ….. takže vláda plne zabezpečila tie šialené ceny. A teraz berie 20% DPH z tých obrovských cien. Nie je to super ??? Demokrati milujú svoju vládu !!!!

  „Dokud nebudu lidi ryt držku v zemi, furt budu mět pocit, že to s nima polityci mysli dobře.“
  – Ale však politici TO MYSLIA DOBRE . Chudobní sú štíhli, a štíhli žijú dlhšie.

  Ale predsa DEMOKRACIA je založené na princípe : „že to s nima polityci mysli dobře.“
  Milovať svoju vládu = základ demokracie. Kto je proti ????????????

 5. Milý Ládine,
  jako dnes vidím kymácejícího se Zemánka s kladívkem při prodeji našeho NHKG do indiánských ruk Liberty a jak to dopadlo, jako se všema lepšíma fabrikama u nás. Říkali tomu víc jak 30 roků všichni ti naši skvělí vůdci, škůdci privatizácie s kuponovou deratizací. Po normálně zlodějna. A ti co to rozběhli mají i dnes drzost poučovat, místo aby seděli v base. Demokratúra na plné pecky.
  Zduř
  Mír oslav

  1. Ale, Miroslav …… :
   “ při prodeji našeho NHKG do indiánských ruk Liberty a jak to dopadlo, jako se všema lepšíma fabrikama u nás“

   Ak tá fabrika skrachovala AŽ PO PREDAJI, tak ten predaj bol výborný krok. Odserie to ten kupec !!!

   1. Ale pane KtosiIný, takhle se to nedělá. Takovéto firmy nekrachují jen tak samovolně.
    Jak se to dělá, předvedl exemplárně zlodějský šmejd Bakala v OKD. Vytuneloval hotovost, i tu, co tam ani nebyla, vyvedl všechno, co mělo nějakou cenu a přivedl firmu k bankrotu (pravděpodobně záměrně). Kdoví, jestli ještě nevysoudí nějaké prachy od státu, který převzal sanaci.
    A podobně to pravděpodobně bylo i v Liberty – zaslechl jsem cosi o nedobytných transferech financí do ciziny, před krachem. Tihleti kapitálisti vždycky využijí možnost sebrat, když někde leží prachy.

    1. Vyvedení hotovosti to jistě urychlilo, ale důvod může být předpokládaná prodělečnost výroby v důsledku zdražení surovin a energií. Tak jako v případě pana Bakaly. Miliardářem se nestanete protože jste ohleduplný:)

     1. Situaci v Liberty podrobně neznám (tu asi zničila eurouhnije zdražením energií, emisními povolenkami a v neposlední řadě přinucením „Lančmida Mitala“ ji prodat nájezdníkovi). Ale OKD byl exemplárním příkladem vytunelování kořistným loupežníkem. Rozdíl mezi odpovědným hospodářem a zlodějským nájezdníkem je v tom, že ten první v případě zhoršení vnějších podmínek ořeže zbytné výdaje, optimalizuje provoz, zatne zuby a období ztrát překoná. Jak Laďa píše – zasypané šachty jsou funus. Ten druhý se zachová podle toho , co píšete v poslední větě.

Napsat komentář