Zpět

Další vítězství „úchyláků“ v OSN

Text 11.10.2023

Nazývat někoho „úchylák“ bude asi brzy trestné. Ale zkusme si pohrát s malým jazykovým rébusem. Co byste hádali, že znamená tato věta: „Pokud jde o vynucování trestního práva, jakýkoli předepsaný minimální zákonný věk souhlasu k sexu se musí uplatňovat nediskriminativním způsobem.“

Ještě se vám nezablýsklo? Tak k tomu zkusme přidat třeba ještě tuto: „Vynucení zákona nesmí být spojováno s pohlavím/genderem účastníků, ani věkem uznaným k manželství.“

Už to tak nějak tušíte? Tak si přidejme ještě další: „Navíc, sexuální styk za účasti osob mladších, než je v dané zemi předepsaný minimální věk souhlasu k sexu, může být souhlasný ve skutečnosti, i když ne v zákoně.“

Jestli tyto větičky podezíráte, že schvalují, povolují, doporučují a propagují, navzdory případným zákonům té či oné země, dekriminalizaci pedofilie, heterosexuální i homosexuální, alias prznění děvčátek i chlapečků, jste na dobré cestě.

Pokrokové internetové servery vám sice vysvětlí, že je to výklad nepochopený, zavádějící, překroucený nebo vytržený z kontextu, ale vy si ty větičky můžete najít v březnové zprávě International Commission of Jurists, která je přidružená k OSN. Zpráva se jmenuje „The 8 March Principles for a Human Rights-Based Aproach to Criminal Law Proscribing Conduct Assosicated with Sex, Reproduction, Drug Use, HIV, Homelessnes and Poverty“. Sexu je věnována kapitolka 16.

Hájí se to, rozumějme, právy nezletilých. I oni (ony, ona, podle binarity či nebinarity) přece mají právo rozhodovat o svých choutkách a tužbách. A věnovat svou lásku „osobám s přitažlivostí k nezletilým“, jak se dnes korektně odborně říká pedofilům, aby nebyli uráženi. Ta „přitažlivost“ je v lepším případě jedna z existujících sexuálních orientací, v horším případě psychická porucha, v žádném případě zločin. Lze se už dočíst v odborných psychologických časopisech.

V zemích, které teď OSN ne-li přímo řídí, tak každopádně diktují, je to dokonce činnost Bohem doporučená a požehnaná. Za to, že jejího proroka nazvala tím hanebným slovem „pedofil“, byla pokutována rakouská aktivistka Elisabeth Sabaditsch-Wolff. Správnost rozsudku „neporušujícího článek 10 Evropské konvence o lidských právech zaručující svobodu slova“ potvrdil sám Evropský soud lidských práv. Sexuální oblažovatelé devítiletých dívek nejsou podle evropského práva žádní pedofilové. Prznění děvčátek a chlapečků, za něž Ježíš navrhoval trest shození se skály, není zločin. Zaostalým bigotním křesťanům OSN doporučuje dospět z dětinství do moderní doby. „Náboženská svoboda se dá tolerovat, jen když přijme ideje LGBTQ+“, dal se slyšet jistý Victor Madrigal-Berloz, označovaný za „odborníka OSN“.

Škoda, že se toho nedožil chudák Epstein, zasebevražděný v cele, aby neprozradil všechny ty ostatní dnes tedy nevinné „přitažlivce nezletilých“ z vysokých společenských a politických kruhů. Ty dívenky se přece oddávaly souhlasně, svobodně a náruživě, jak prokázal Jeho Výsost Princ Andrew.

A nebyli by to Němci, kdyby výnos OSN jako první nedávali do praxe. Jejich ústavní soud z rozumně náboženských motivů rozhodl, že vláda musí zákonem povolit „dětská manželství“ u příchozích migrantů. Ono jich stále přibývá, ale podle dosavadních zákonů se jejich platnost automaticky ruší a rodiny jsou nuceně rozdělovány. Germánsky nehumánní.

Není divu, že si prezident Steinmeier libuje, jak v Německu „zapustilo kořeny muslimské náboženství, muslimský život a muslimská kultura“. Němců ubývá a noví se nerodí. Dětská manželství povzbudí porodnost matiček už jedenáctiletých. Do pětadvacítky budou mít deset dětí a ve čtyřicítce dvacet vnoučat. A budou to samí humánní, vzdělaní a pracovití Evropané vydělávající na důchody německých starců, kteří se odstěhují dožít na levném sluníčku v muslimských zemích.

Ideální svět.

Kurasovy knihy najdete třeba zde: http://www.pi-shop.cz/kuras/

Všechny příspěvky s Benjamin Kuras

Diskuze:

 1. OPRAVDU autor udělal ze zákazu diskriminačního výkladu trestního práva podporu pedofilie, nebo sním? Doufám, že to druhé. Protože takové hlouposti by snad ani v dnešní divné době nikdo nepublikoval, ne?

 2. Pan Kuras je aktivista, který se od svých kolegů kteří prosazují LGBT, nebo feminismus liší jen cílem. Prostředky jsou stejné. Cíl pan Kurase je zvýšit minimální věk souhlasu k sexu na dosažení plnoletosti. Až se povede přesvědčit dostatečný počet lidí, vezme si to za své nějaký politik a navrhne změnu zákona. Podle komentářů se mu to daří.

 3. Tenhle druh demagogie jsem vždy nenáviděl. Z velké části ho umožňují zákony, podle kterých je dítě osoba která nedosáhla plnoletosti, tedy u nás 18 let. Ovšem pohlavní styk je u nás legální od 15 let. Pohlavní styk s dětmi je tedy podle zákona u nás naprosto v pořádku, široce praktikován, ani podle sexuologů se nejedná o pedofilii a s muslimy nemá nic společného. Pan Kuras prožil většinu života v Anglii a neuvědomuje si, že naše zvyky a zákony jsou jiné, než v puritánské Anglii.
  Stejně u nás byly běžně povolovány ty dětské nevěsty. Když dívka otěhotněla, bylo jí povoleno vdát se za otce dítěte i před dovršením 18. roku. Znal jsem kluka, který měl šestnáctiletou manželku už za socíku, kdy o vliv muslimů jistě nešlo.
  Nevím proč zákony důsledně nepoužívají termín dítě jen do 15 let a mezi 15. a 18. rokem mladistvý.
  Každopádně je to pisálky široce zneužíváno, protože v běžné mluvě se za dítě označuje někdo tak do 12. let. Proto když chce pisatel udělat někoho, komu je 17, udělat mladším, napíše: proboha, vždyť je to jen dítě! A nikdo mu nemůže nic vytknout, je to podle zákona. Další oblíbený trik je školačka. Dá se použít i pro devatenáctiletou slečnu před maturitou. Někteří ho používají i pro pětadvacetileté vysokoškolačky, když chtějí hrát na city, zatímco čtenář si pod tím představí desetileté děvčátko s copánky.
  Pokud jde o proroka Mohameda, legální věk pro manželství a pro sex byl v té době naprosto jiný po celém světě. Sirotci, o které se neměl kdo postarat někdy přežili o žebrotě, někdy ne. Ta dívenka by pravděpodobně své panenství ráda prodala komukoliv, kdo měl zájem ještě dřív, jen aby přežila, nebo by ji někdo prostě znásilnil.

  1. Hájíte neobhajitelné. Všechno má svá pravidla, která když budou ohýbána, modifikována a potvořena dle libosti momentálních modernisticko – progresivistických trendů, je rovná cesta do pekel ! Sex a vše, co je s ním spojeno, nevyjímaje. Raději si položte otázku, “Cui bono ?!”

   1. Jediné z toho, o čem jsem psal a co se dá považovat za momentální modernisticko – progresivistických trend je snaha pisálků zakrýt skutečný věk žen a dívek aby vypadali mladší a vyvolat tak dojem nepatřičnosti. To, co jsem napsal, obhájím snadno, ani vy jste se nepokusila o žádný věcný argument, který by to vyvrátil.
    Nic z toho co jsem napsal se nedá označit za ohýbání, modifikaci, či potvoření současných pravidel podle libosti momentálních modernisticko – progresivistických trendů. Já hájím to, aby věci byly nazývány pravými jmény a české zvyky.
    Myslím, že vaše otázka je špatně položená. Pokud jde o článek pana Kurase, cílem podle mne není prospěch, cíl je podle mne opačný, snaží se prostě poškodit muslimy, jak je jeho zvykem. Je to žid.
    Kdo má prospěch z násilného rozbíjení funkčních manželství? No jediné komu to podle mne prospěje jsou ti progresivisté, kteří chtějí rozbít klasickou rodinu muže, ženy a dítěte. V minulém století by to nikoho nenapadlo.

   2. Z téhle odpovědi mám fakt depku. Vždy jsem se snažil psát tak srozumitelně, aby to každý pochopil i bez maturity. Vyhýbal jsem se používáni cizích slov, vysvětloval to opravdu po lopatě, až se mi to samotnému hnusilo.
    A vypadá to, že jsem selhal.
    Bral jsem se za naše dlouholetá pravidla, která pan Kuras odsuzoval, a paní Vinterová to pochopila přesně obráceně. Vypadá to, že jsem selhal. Podle stylu přitom nejde o někoho, kdo ani nedokončil základní školu.

   3. 15 létá dívka,je již pohlavně vyvinutá, kdežto desetiletou,či ještě mladší to může stát i život,

    1. Kdy tam na jihu v časech Mohameda holky dospívaly nevím. Pokud myslíte pohlavní styk, tak to asi závisí na tom jak byla vyspělá a velikosti penisu. Normálně 10leté holky menstruaci ještě nemají. Teoreticky, až dívka která má menstruaci by měla být schopna pohlavního styku a za 3/4 roku porodit. Ať již podle teorie stvoření, kdy nemá smysl stvořit ženu tak, aby byla schopna otěhotnět, ale porod by ji zabil, tak podle vývoje druhů, by vývoj měl vést k eliminaci takové chyby, a ke schopnosti dívek, po první menstruaci za těch 9 měsíců porodit.
     Je možné, že společenské důvody, kdy tak mladé dívky, které jsou samy ještě dětmi, nejsou schopny dítě řádně vychovávat a společnost tak z velmi rozumných důvodů brání dětem pod určitou hranicí které mají menstruací mít sex, vedly k tomu, že to už dnes neplatí. I to by bylo v souladu s teorií o vývoji druhů. Zcela jistě nechci někoho nabádat aby to zkoušel. Po tisíciletích jsme dnes někde jinde. Prznění 10letých děti narušuje jejich normální vývoj a je po zásluze trestáno.
     Ovšem vyžadovat dnešní chování od historických osob je nesmysl. Ať jde o otrokáře před 300 lety, nebo pana Mohameda před 1 500 lety. Tohle dělají ti woke progresivisté, kteří ničí sochy lidí, kteří něco dokázali, protože jejich tehdejší chování neodpovídá dnešním hodnotám. Pan Kuras se mezi ně zařadil.
     U proroka Mohameda je ovšem též možný boží zásah jako u zrození Ježíše:)

  2. sexuální styk za účasti osob mladších, než je v dané zemi předepsaný minimální věk souhlasu k sexu, může být souhlasný ve skutečnosti, i když ne v zákoně.“ Jak jste správně poznamenal, v naší zemi je tento minimální věk 15 let. Takže, co pan Kuras překrucuje? Jaký uvědomělý souhlas se sexem může dát např osmileté, dvanáctileté dítě?

   1. „Hájí se to, rozumějme, právy nezletilých. I oni (ony, ona, podle binarity či nebinarity) přece mají právo rozhodovat o svých choutkách a tužbách. A věnovat svou lásku „osobám s přitažlivostí k nezletilým“, jak se dnes korektně odborně říká pedofilům, aby nebyli uráženi.“

    Je to psáno ironicky, výsměšně. Pan Kuras označuje za pedofily naprosto normální lidi. Skoro v všech evropských zemích mají nezletilí od určitého věku právo vést sexuální život a panu Kurasovi se to očividně nelíbí.
    I první 3 odstavce označuje jako pokus o dekriminalizaci pedofilie.
    Já ten váš citát spíš chápu třeba jako sex dvou 14tiletých. Není to podle zákona, ale mají je oba potrestat? Další výklad je sex například 20letého a 17leté z Česka na dovolené v zemi kde je hranice pro sexuální styk 18 let. Mají toho mladého muže zavřít jako pedofila?
    Později pan Kuras zaměňuje událost která se údajně stala před 1 500 lety za současnost a hraje na city. Jak je jasně vidět z ohlasů i vašich tak se mu daří vzbudit dojem, že se chystá uzákonění sexu s malými dětmi.
    Nakonec ta dětská manželství, běžná i u nás. Je opravdu nelidské rozbít funkční rodinu. Připravit ženu, obzvlášť tak mladou o podporu muže a nechat jí aby čelila cizímu prostředí a případně se starala o dítě sama je případ otřesného zneužití práva. Stát by měl zamezit tomu aby jeho obyvatelé jezdili do zahraničí a uzavírali tam sňatky ve snaze obejít místní zákony. Ovšem u lidí kteří tam poprvé přijíždí by měl přijmout, že žili podle jiných zákonů. Komu prospěje, když z vdané ženy udělají couru s nemanželským dítětem? Jen starým nenávistným židům.

    Osmileté žádný, dvanáctileté už pravděpodobně ví o co jde a jestli si to chce zkusit, ale je to pro něj ještě brzo, hlavně kvůli možným následkům.

 4. Asi je potřeba profouknout hlavy našim vládním politikům a nařídit „vítačům“ povinnost vzít si na alespoň na půl roku domů jednu takovou rodinku. Nesnesli Romy ani v sousedství, co tak muslimy doma?
  Nebo je to úroveň inteligence „spotřebiče“ jak máme ve vedení?

 5. Teď čučíte a kroutíte dutýma palicema ..vzdělávat se tvořit… nee
  jen peníze žrádýlko,chlast a válet se.spoléhat se na druhé…..nachytat jste se dali na pomíjející….dobře vám tak …ted uz vás nepotřebují …zvolí se sami….vyhubí vás a pak sebe….a to je jen začátek to koukáte co se s blbcema dá udělat za 4.roky

  1. Teď čučíte a kroutíte dutýma palicema ..vzdělávat se tvořit… nee
   jen peníze žrádýlko,chlast a válet se.spoléhat se na druhé…..nachytat jste se dali na pomíjející….dobře vám tak …ted uz vás nepotřebují …zvolí se sami….vyhubí vás a pak sebe….a to je jen začátek to koukáte co se s blbcema dá udělat za 4.roky

 6. To mohl schválit jedině úchyl Víc k tomu nemohu dodat.Snad jen, že k tomu mohli povolit také adekvátní reakci ze strany postižených příbuzných ,, obšťastněných“ l,ať to má ty grády, když už…Ono to nakonec, pokud lidí nedostanou rozum a nepostaví se za své děti včas, stejně dopadne, tak, že krom dětských manželství a podobnÿch ,, srand“ se nám tu zabydlí i krevní msta a podobné ,,srandy“, jestliže naši orgáni budou dál jednat tímto způsobem.. ,,Budiž nám vzorem Francie a Německo“ pokud chceme dopadnout jako oni a bát se vylézt na ulici…

Napsat komentář